Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Статті

Друк

Термінал оплати

Автор: Super User. Опубліковано в Статті

Термінал оплати, за допомогою якого проводиться експрес оплата, встановлюється, як правило, в найбільш функціональних корпусах. Термінали встановлюються згідно технічним і естетичним вимогам. Корпуси терміналів бувають різних видів. Вони можуть встановлюватися на підлогу, навішуватись, або може бути використаний вуличний вигляд корпусу терміналу.

& nbsp;

Незалежно від виду корпусу, в терміналі оплати повинні бути розміщені наступні електронні компоненти: блок безперебійного живлення , модем , системний блок , сенсорний екран , приймач купюр і принтер .

У корпусі основного пристрою розміщені так само електронні елементи, що запобігають можливий несанкціонований доступ, для чого в якості захисних пристроїв термінал комплектується сторожовими таймерами і спеціальними електронними замками.

Для здійснення операцій з фінансових перекладам і зв'язку терміналу з серверами організацій, в корпусі терміналу встановлюється приймає і передає електронний модем - «модулятор» - «демодулятор». Оператор проводить контроль роботи терміналу і надання відповідних послуг.

Контролюючим пристроєм доступу є його сім-карта, встановлена в модемі. Підключення до локальної комп'ютерної мережі здійснюється за допомогою універсальної моделі роз'єму RJ45.

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.