Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Статті

Друк

Термінал поповнення рахунку

Автор: Super User. Опубліковано в Статті

Термінал поповнення рахунку не є пристроями підвищеної складності. Це стандартний, звичайний комп'ютер, встановлений в сталевий корпус. Що стосується програмного забезпечення, то тут діє принцип «нічого зайвого». На екран виводиться каталог послуг, з якого користувач вибирає свого постачальника і, ввівши свої дані необхідних реквізитів, вставляє в приймач купюр суму, зазначену їм на сенсорному екрані.

Якщо дані необхідних реквізитів введені правильно, то помилки практично виключені. Меню і каталог послуг, як правило, українсько- або російськомовні, а весь список можливих варіантів дій можна ясно бачити на сенсорному екрані, до вибраного пункту якого потрібно просто доторкнутися. Якщо при введенні реквізитів користувач справив випадково якусь помилку, то він може легко виправити її, доторкнувшись до «кнопки» «Назад», а потім діяти «Далі».
У цей час всередині теж не відбувається нічого, що можна назвати надприродним: зв'язок з центром обробки, звідки йде звернення до постачальника даної послуги для підтвердження введеної інформації, і операція по транзакції. Канали зв'язку для вироблених операцій надійно захищені.

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.