Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Статті

Друк

Термінал прийому платежів

Автор: Super User. Опубліковано в Статті

Для поповнення свого мобільного рахунку, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги, штрафи або призвести банківський переказ величезна армія клієнтів використовує сьогодні термінали прийому платежів, до того ж список сервісів систематично поповнюється.

Можливість мати постійний варіант пасивного доходу, який дає установка терміналів з прийому платежів, привертає все більше нових учасників цього виду бізнесу, при якому банки скорочують свої витрати на утримання додаткового обслуговуючого персоналу і додаткових приміщень. Для організації цього виду бізнесу потрібно від 7-ми до 8-ми тис. Доларів, але затребуваність в оплатах за допомогою платіжних терміналів роблять термінальний бізнес вельми вигідним.

На ринку платіжних терміналів щорічно з'являються нові учасники, і це загострює конкуренцію. Причому, початківцям гравцям стати конкурентами розкручених термінальних мереж вельми і вельми складно, так як платіжні кіоски встановлюються, як правило, в найбільш функціональних точках, де концентрація потенційних клієнтів значно вище. Ефективним варіантом використання термінального бізнесу - у розвитку ще не освоєних ніш ринку.
Ніхто не стане говорити, що це нескладно, але допомогти в цьому може установка та ефективне використання терміналу для прийому платежів. Все обладнання, розробка якого здійснювалася російськими інженерами, унікально. Компактність переносних електронних кіосків дозволяє використовувати їх в місцях великого напливу споживачів, де в силу самих різних причин розташувати стаціонарні види апаратів неможливо. Відкриття пункту з прийому платежів з мобільними видами терміналів «Консолідатор М» може допомогти успішному побудови бізнесу. Завдяки своїй компактності, такі апарати можна встановити і в барах на стійках, і в фойє будь-яких адміністративних установ, і в будь-яких центрах торгівлі.

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.