Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Корпуси

Сортування: orderby Кількість:
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). У корпусі удлиннение сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється на боковій стінці під принтером. Функціональна і проста блокова розбирання. Можлива установка додаткового замку "ЕЛЬБОР" з ригелями на три сторони. У нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
240.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). Верхній рекламний монітор може бути 17 ", 19", 19 "W, за Вашим бажанням. У корпусі удлиннение сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється на боковій стінці під принтером. Функціональна і проста блокова розбирання. Можлива установка додаткового замку" ЕЛЬБОР "з ригелями на три сторони. у нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
265.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). У корпусі передбачена установка банківського обладнання: клавіатури, картридера, сканера штрихкодів. Також удлиннение сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється на боковій стінці під принтером. Функціональна і проста блокова розбирання. Можлива установка додаткового замку "ЕЛЬБОР" з ригелями на три сторони. У нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
250.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). Верхній рекламний монітор може бути 17 ", 19", 19 "W, за Вашим бажанням. У корпусі передбачена установка банківського обладнання: клавіатури, картридера, сканера штрихкодів. Також удлиннение сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється на боковій стінці під принтером. Функціональна і проста блокова розбирання. Можлива установка додаткового замку "ЕЛЬБОР" з ригелями на три сторони. у нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
275.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). У корпусі немає сейфа, кріплення принтера на двері. Системний блок встановлюється під монітором у відкритому стані. Функціональне і просте технічне обслужівагіе. Можлива установка сигналізації. У нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
280.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). У корпусі немає сейфа, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється під монітором у відкритому стані. Функціональне і просте технічне обслужівагіе. Компактний з системою ригеля закриття дверей. На задній стінці корпусу розташовані отвори для кріплення на стіну. Можлива повна проклейка корпусу термоізаляціей. У нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
190.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). У корпусі великий сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється під монітором у відкритому стані. Функціональне і просте технічне обслужівагіе. Можлива установка додаткового замка. У нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
320.00 USD
Корпус виконаний із сталі 1,5мм. Високоякісна порошкове фарбування. (Можлива в будь-який колір під замовлення). Верхній рекламний монітор може бути 17 ", 19", 19 "W, за Вашим бажанням. У корпусі великий сейф, висувні санчата для установки принтера. Системний блок встановлюється під монітором у відкритому стані. Функціональне і просте технічне обслужівагіе. Можлива установка додаткового замка. у нас ви можете замовити платіжні термінали в такому корпусі.
370.00 USD

price

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.