Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Термінал прийому платежів

Для поповнення свого мобільного рахунку, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги, штрафи або призвести банківський переказ величезна армія клієнтів використовує сьогодні термінали прийому платежів, до того ж список сервісів систематично поповнюється.

Термінал поповнення рахунку

Термінал поповнення рахунку не є пристроями підвищеної складності. Це стандартний, звичайний комп'ютер, встановлений в сталевий корпус. Що стосується програмного забезпечення, то тут діє принцип «нічого зайвого». На екран виводиться каталог послуг, з якого користувач вибирає свого постачальника і, ввівши свої дані необхідних реквізитів, вставляє в приймач купюр суму, зазначену їм на сенсорному екрані.

Термінал оплати

Термінал оплати, за допомогою якого проводиться експрес оплата, встановлюється, як правило, в найбільш функціональних корпусах. Термінали встановлюються згідно технічним і естетичним вимогам. Корпуси терміналів бувають різних видів. Вони можуть встановлюватися на підлогу, навішуватись, або може бути використаний вуличний вигляд корпусу терміналу.

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.