Русский военный корабль
0 Товары 0.00 USD
Корзина Показати

Термінал прийому платежів

Для поповнення свого мобільного рахунку, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги, штрафи або призвести банківський переказ величезна армія клієнтів використовує сьогодні термінали прийому платежів, до того ж список сервісів систематично поповнюється.

Можливість мати постійний варіант пасивного доходу, який дає установка терміналів з прийому платежів, привертає все більше нових учасників цього виду бізнесу, при якому банки скорочують свої витрати на утримання додаткового обслуговуючого персоналу і додаткових приміщень. Для організації цього виду бізнесу потрібно від 7-ми до 8-ми тис. Доларів, але затребуваність в оплатах за допомогою платіжних терміналів роблять термінальний бізнес вельми вигідним.

На ринку платіжних терміналів щорічно з'являються нові учасники, і це загострює конкуренцію. Причому, початківцям гравцям стати конкурентами розкручених термінальних мереж вельми і вельми складно, так як платіжні кіоски встановлюються, як правило, в найбільш функціональних точках, де концентрація потенційних клієнтів значно вище. Ефективним варіантом використання термінального бізнесу - у розвитку ще не освоєних ніш ринку.
Ніхто не стане говорити, що це нескладно, але допомогти в цьому може установка та ефективне використання терміналу для прийому платежів. Все обладнання, розробка якого здійснювалася російськими інженерами, унікально. Компактність переносних електронних кіосків дозволяє використовувати їх в місцях великого напливу споживачів, де в силу самих різних причин розташувати стаціонарні види апаратів неможливо. Відкриття пункту з прийому платежів з мобільними видами терміналів «Консолідатор М» може допомогти успішному побудови бізнесу. Завдяки своїй компактності, такі апарати можна встановити і в барах на стійках, і в фойє будь-яких адміністративних установ, і в будь-яких центрах торгівлі.

Розробка та просування нашого сайту зроблено веб студією  Robomix.net © 2013г.